درباره ما

معرفی سپند قزوین

برش پروفیل گالوانیزه

درباره ما

شرکت نورد لوله و پروفیل سپند قزوین در شهرک صنعتی لیا جدید تاسیس گردیده و تمامی دستگاه ها و تجهیزات خط تولید این مجموعه همگی از بهترین ماشین آالات روز دنیا می باشند که با توجه به دارا بودن سابقه ی طولانی و کادری مجرب , همواره مرغوبیت کالا را تضمین می نماید , هدف شرکت با در نظر داشتن استانداردهای روز دنیا , کیفیت در بحث لوله و پروفیل های گالوانیزه در سطح ملی و منطقه بوده که همین امر باعث شده که همواره پیشرو در این صنعت باشد.

چرا سپند قزوین؟

  • محصولی با کیفیت (گردی کامل و مناسب)
  • تولید محصول در اندازه های دقیق (طول مورد نظر با دقت بالا)
  • محصول خط جوشی ثابت دارد(جوش مقاومت بالا , فاقد گرده جوش نامناسب در داخل لوله یکنواختی ضخامت  سطح در مرحله سایزینگ , یکنواختی کل نواحی در مرحله فرمینگ)
  • محصول انحنای کمی دارد(فاقد هر گونه حالت شمشیری , کمان  , تاب و عدم وجود جوش)
  • تولید هر نوع محصول جدید بنا به در خواست مشتری
  • پلیسه گیری دو سر لوله بنا به درخواست مشتری
  • بسته بندی بسیار مناسب
  • ارایه گواهی کیفیت(Certificate) 

پیام مدیر عامل:

  • چشم انداز

1. تولید محصولات با بهترین کیفیت ممکن با اهمیت بر جلب رضایت و خواسته های مشتریان شرکت. در این راستا ما به خواسته های مشتریان خود با سرعت ، حساسیت و احترام پاسخ خواهیم داد.
2. متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همکاران شرکت ( باارزش ترین منابع) و تشویق جهت همکاری تیمی و احترام به سلسله مراتب 
3. به واسطه خصوصیات راهبری و خلاقیت و نوآوری، ما بسوی برخورد با چالش های بازار مقاطع فولادی رفته و از برخورد با این چالشها تجارب لازم را جهت راهبری بازار لوله و مقاطع فولادی بدست خواهیم آورد .

  • هدف عالی

1. دستیابی به رشد دائم و افزایش تنوع تولیدات در صنعت مقاطع گالوانیزه
2. دستیابی به افزایش ظرفیت تولیدی و افزایش بهره وری به واسطه استفاده از ماشین آلات و فن آوری با بالاترین و همچنین سرمایه گذاری آموزش نیروهای انسانی و رسیدن به استانداردهای سازمان یادگیرنده
3. به دست آوردن نتایج مالی مطلوب سازمان و سرمایه گذاری مجدد علی الخصوص در زمینه نیروهای انسانی.

حسن احمدی رضایی

مدیر عامل

 

 

درباره ما

شرکت نورد لوله و پروفیل سپند قزوین در شهرک صنعتی لیا جدید تاسیس گردیده و تمامی دستگاه ها و تجهیزات خط تولید این مجموعه همگی از بهترین ماشین آلات روز دنیا می باشند که با توجه به دارا بودن سابقه ی طولانی و کادری مجرب , همواره مرغوبیت کالا را تضمین می نماید , هدف شرکت با در نظر داشتن استانداردهای روز دنیا , کیفیت در بحث لوله و پروفیل های گالوانیزه در سطح ملی و منطقه بوده که همین امر باعث شده که همواره پیشرو در این صنعت باشد.

راه های ارتباطی

قزوین کیلومتر14 جاده بویین زهرا , شهرک صنعتی لیا , خیابان کاوشگران , فاز 2 , روبروی کیفیت 3


دفتر مرکزی

02833454896-8

دفتر کارخانه

02833453881-3

 

پست الکترونیکی :

info[at]sepandqazvin[dot]com

شبکه های اجتماعی :

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سپند قزوین می باشد